Як витратити час карантину з користю?

Шановні клієнти, ми підтримуємо всі профілактичні заходи, щоб захистити наших замовників і співробітників від COVID-19. Віримо, що дотримуючись усіх запобіжних заходів ми разом швидше переможемо загрозу! У зв’язку з підвищеними заходами безпеки наші магазини тимчасово закриті. Але компанія продовжує працювати. Ми приймаємо замовлення онлайн. У наших офісах і цехах систематично проводиться санобробка. Наші співробітники забезпечені засобами особистого захисту.

У виготовленні меблів на замовлення проектна частина займає часом від третини до половини загального часу. У вас є можливість витратити час карантину з користю.

Багато людей сидять у цей час вдома – хороший привід подумати про оновлення інтер’єру. Зосередиться на внутрішньому просторі вашого житла. Зателефонуйте нам, надішліть ваші ескізи та дизайн проекти. Ми можемо зв’язатися з вами по відеозв’язку, обговорити деталі і матеріали і навіть провести попередній замір. (не виїжджаючи до вас). – хороший привід подумати про оновлення інтер’єру.

Акція діє з 20.03.2020р. і до закінчення обмежень, введених у Києві, пов’язаних із глобальним спалахом коронавірусу. Знижка поширюється на заявки, зроблені через форму звернення на сайті, та на електронну пошту салонів.

Поділитися роботою з друзями:

Також читайте інші наші новини